♥ Michael ♥

15. června 2015 v 12:45 | Christine |  Články
Včéra ( opět :D ) jsem tak myslela na to, co bych asi dělala, kdyby se v mém životě neobjevil ten člověk, který pro některé je blázen.. atd. atd.. (nechci to tu psát..).... Vím, že pro NE- Majklovce jsem šílená a tady z vesnice teprve. :D Ale já mu děkuju pořád.. Protože vím, kde bych byla, kdyby mě neokouzlil svou duší, srdcem a talentem... + Největší zkoušla byla v nemocnici.. Tam se to pouto zapečetilo.. Pro mě vělká životní zkouška kor ten výsledek z pobytu nemocnice.... Teď mě Michael dodává energii snad o nekonečno procent víc, než tehdá.. když jsem byla podle sebe a ne doktorů zdravá... Když ze dne na den člověk pochopí ( teda jen přijme nové info. o svém "problému" v těle), tak místo toho aby se trápil, měl by žít.. radovat se z každé maličkosti... A Michael mi tu radost a energii dodává.. ne jen on, mám plno laskavých duší.. ale on mezi ně na nekonečno procent patří.... Nejde "jen" o jeho talent... On má totiž něco víc...a proto ho vyhledávám, když potřebuju... (Takže snad pořád :D )

Tímto vás tady moc, moc, mooooc zdravím Aničko, doufám, že se brzy uvidíme.. Tehdá v Praze jsi byla pro mě milé překvápko :-*... Zuzanko, brzy napíšu.. jsem zase pozadu.. a to velmi.. + musím zařizovat nějaké kraviny, které v dnešním systému jsou asi třeba... Bléé.. Ale dobrý a snad i u vás je to lepší ... Haničko.. my jsme na fb, tak víme o sobě.. I Moničku tam sem tam vidím.. hehe :) ♥.. I naše Viky tam svítí zeleně :D Měla bych se vám ozvat.. No a povídka? Poslední dobou se v té mé hlavě moc nerodí pokračování a nápady taky ne.. Chce to nějakou múzu... "Majklééééé ???!!!" :D :D

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Nikola Nikola | 16. června 2015 v 17:06 | Reagovat

Jsem moc ráda, že ses ozvala. Na druhou stranu se neboj - všechno doženeš a holky počkají. :-) Já taky v posledních měsících nestíhám přidávat nové články na blog - z mnoha důvodů - jeden z nich je takový dost nepohodlný, protože nemůžu zaručit celkovou svou aktivitu a pravidelnost - za poslední týden jsem k blogu moc nesedla. Začínám se bát, že o prázdninách to nebude o nic lepší - dělíme se tři o jeden - můj notebook, takže veškerá má aktivita na něm, jde stranou, protože moje sestra ho potřebuje víc než já a mamka sem občas taky zajde. :-)
Na facebook sice taky chodím, ale dost nepravidelně - většinou se s těmi, se kterými si pravidelně píšu míjím - ale nedá se nic dělat, když jsme na jeden počítač tři.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama