Kapitola 47.

25. listopadu 2014 v 0:20 | Christine |  Povídka - Osudný rok 1996
Zdravím vás zlatíčka. Tak jsem po neskutečné době chytila psací slinu. Budu doufat, že mi vydrží. Špehuji vás neustále. Vím o každé novince a musím říct, že vždycky z vašeho blogu odcházím potěšená, nadšená, napjatá, nebo informovaná .. A děkuji vám za to... Jen ty komentáře zanedbávám.. a to je zlé, protože pak nevíte, že jsem u vás byla.. Polepším se.. Nezlobte se...
________________


V minulé kapitole :
"Hele, řekni mi něco o domově. Nechybí mi, ale zajímá mě to.. "
"Kristyn.. No, já už moc ve vesnici nebývám… Jezdím za přítelem, už u něj spíše bydlím. Je to hodný chlap, jen ho nerada nechávám samotného. Ale za tyhle dny v Neverlandu bych udělala snad vše…" Pousmála se a pokračovala..
"Jinak.…Nevím jestli o tom mám mluvit…"
"Jsem moc ráda, že jsi objevila svou drahou polovičku.. Hlavně bud šťastná.. Jsme obě šťastné a tak to má být. No a teď mi dopověz co jsi nakousla.. Šup!"
"Kristyn, ne… neměla jsem to nakusovat. Není to nic důležitého. Opravdu.."
"Ty jsi neskutečná. Dělej, nebo z tebe porodím.."…Zasmála se..
"OK. Víš, nedávno jsem se procházela okolo našich domků a najednou vidím nějakého muže, který se opíral o váš dům s flaškou v ruce. Říkala jsem si, "nějakej chudák, nebudu si ho všímat". Byl zarostlý, špinavý. Prostě tak jak to bejvá, když člověk nezvládá svůj život a upadá do hazardu a alkoholu. Jenže najednou se na mě podíval a oslovil mě. Víš kdo to byl?…"
"Mmmm, netuším.." Nervózně si pohladila bříško…
"Byl to tvůj bývalý, který neunesl, že jsi pryč. Spíše bych řekla, že neunesl tvé štěstí."
"Proboha, to snad ne…"… Začala rychle dýchat, potila se. Oddychovala pravidelně ne jen díky těhotenství. Udělalo se jí zle. Vracely se jí vzpomínky na špatné okamžiky. Denisa okamžitě dala Kristyn napít. "Vidíš, neměla jsem ti to říkat. Neměla jsem si na to ani vzpomenout, na tož to nakousnout. Omlouvám se. Pořádně se nadechni.. Nemám zavolat pomoc? Michaela?…"…
"Denčo, jsem v pořádku. Už je to dobré. Michaela nevolej, jen to ne!…. Je dokonalý, hodný, laskavý, vášnivý.. Má zlaté srdce, ale je děsně starostlivý a stačí troška a už by mě nejraději odrodil…"
_______________________________________

Opatrně jsem se doplahočila do ložnice, kde už se Michael chystal ke spánku. Stál u okna v županu a pozoroval hvězdy a okolí svého domova. Při tom si sušil své havraní vlnité vlasy. Těžce jsem vzdychla a posadila se unaveně na postel.
"Lásko, je ti dobře?.." Ustaraně se otočil na mne… "Michaeli, jak já vám závidím.. Ani netušíš jaká je to námaha, nést pod srdcem takový balvánek.."…Odhodil ručník a lehnul si zvědavě na postel. Uvelebil se na svém břiše, podložil si hlavu rukou a tu druhou položil na naše dítě...
"Už se na něj moc těším.." Zamrmlal do rukávu županu… Pomalu usínal, měl náročný den. Byl určitě rád, že budu mít o zábavu postaráno, když přiletěla Denisa. Ale moje nálada se střídala jako aprílové počasí. Chtěla jsem, aby si semnou povídal..
"Nespi!"…. "Já nespím, miláčku.. přemýšlím.."…. "A o čem?".. "O nás.."…. "A na co jsi přišel?.."…. "Přemýšlím, jak nejrychleji zařídit naši svatbu. Ten den se blíží.."…"Porod taky.."…. Zasykla jsem díky kopanci našeho dítěte.. "Už?.."…… "Ještě ne.. aspoň doufám....."

Michaeli, opravdu mě chceš?. Nás?... Přitahuju tě vůbec ještě?..."….. Zvedl hlavu, zadíval se na mě.. "Kristyn, neptej se na takové věci. Vždyť tě celou svou bytostí miluji.. Tebe a ten poklad, který v tobě každým dnem sílí.. A jestli mě přitahuješ?.. Krásnější ženu jsem neměl ani ve svých představách.. Jsi, jste mým vším!..."....

Jeho dlaň postupovala od bříška výš, byla zvědavá. Chtěl vidět mé mateřské poprsí…. "Michaeli, opatrně… jsou velmi citlivá… Ale to ty víš…"… "Jsi celá citlivá, viď?.. Nechceš namasírovat?.." … "Ale vždyť už jsi usínal.. Nechci, abys byl zítra ve studiu unavený.. Odpočiň si.."…. "Ale ty si odpočinek, relax zasloužíš mnohem víc, miláčku.."….
Přibližoval se ke mně, jeho dlouhé prsty se začaly dotýkat mé šíje. Polštářky prstů krouživým pohybem masírovaly mé záda. Cítila jsem husí kůži, která začala ihned po jeho doteku, díky jeho dechu a vůni jeho těla… Chtěla jsem ho tak moc, ale věděli jsme, že úplná rozkoš nejde už delší dobu.

"Jsi tak smyslná. To mateřství ti neskutečně sluší.. Když jsi v zahradě, nebo jíš v salonu.. I jak sis povídala s přítelkyní.. Nemohl jsem zpustit z tebe oči. A věř, že ta krása zůstane.. To dítě tě bude dělat šťastnou a věřím, že po nás dvou podědí i povahu.. proto budeš zářit tak, jako teď."…
Otočila jsem se na toho muže, který právě povídá ta medová slova. Pohladila jsem ho po neodolatelné tváři. Zavrněl a daroval mi do dlaně polibek.
"Michaeli, miluji tě. Jsi můj vysněný princ, který byl v mých snech.. vše zlé je pryč. Chci štěstím křičet!"….. Začali jsme se něžně, láskyplně líbat. Cítila jsem jeho horké dlaně za mým krkem. Jeho mužnost.. Oba jsme se chtěli mazlit při slabém osvětlení a něžném svitu Neverlandu, který ještě nezhasl a vloupával se do oken… Ale naše dítě se podezřele začalo hlásit.

"M…. M.. Michaeli, počkej.. přestaň.."... Dech se mi začal zrychlovat. Nevěděla jsem co se děje. Nebylo mi dobře.. Pamatuji si, že Michael prudce vyskočil z postele… Zářivě se usmál a prohlásil.. "Už?..."…. "UŽ!!!..Michaeli.."….
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 Zuzy Zuzy | Web | 25. listopadu 2014 v 18:29 | Reagovat

Jsou tak sladcí!♥ Prostě jak k sobě stvoření, ty obavy, jestli ho přitahuje, Mikeho ujištění.. proště nádhera! Miku nespi budeš táta konečě to se teprv budeš naparovat jako páv a pyšný taťka, vždyť láska, je fajn na vyvlání porodu :-) Tak pospíchejte držím vám  palce.. brzy budete tři.. a Miku, hejbni tím svým krásným zadkem a chystej svatbu dřív, než ti půjde dítě na vysokou :D
Miluju tyhle díly,  Mike je něžný, milující a především milovaný!♥

2 hanylen hanylen | 26. listopadu 2014 v 1:05 | Reagovat

Tohle číst na noc, to je krásné. Starostlivý, zvědavý, citlivý Michael. Kristyn má pochybnosti, ale on vidí tu vnitřní krásu, ten zázrak. No a teď už opravdu přišel čas, kdy se hlásí na svět. Tak doufám, že to všechno dobře dopadne a Mike s Kristyn budou držet v náručí to nejmilejší a zdravé dítě.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama